O Nas

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, każdy z Nas posiada różne doświadczenia, co scala Nas w idealną całość. Sukces Naszej załogi nie jest tylko powiązany z ogromnym doświadczeniem, czy profesjonalnym zapleczem, ale w głównym stopniu jest to współpraca panująca w Naszych szeregach. Wybierając nasz zespół, otrzymujecie niepowtarzalną okazję kompleksowej realizacji zlecenia oraz kompletnego pakietu usług fotograficznych i filmowych tj. fotoreportaż ślubny, fotograf na wesele, wideofilmowanie ślubu i wesela, sesja narzeczeńska i plener ślubny, teledysk ślubny etc.

Poznajcie Nas!


Piotr

Piotrek to fotograf dla którego na dobre ujęcie składa się suma jego detali, a dobra fotografia to kalejdoskop szczegółów i barwna paleta emocji. To absolutny perfekcjonista zwracający uwagę na każdy drobiazg w kadrze. Prywatnie to osoba charakteryzująca się ogromnym szacunkiem dla drugiego człowieka oraz dumny tata małej Zuzi i jeszcze mniejszego Antka.


Ola

Ola jest fotografem, który ma niezwykły talent dostrzegania na pozór niewidocznych szczegółów i sytuacji oraz zamykania ich w kadrze. Ona po prostu doskonale wie, jak w piękny i prosty sposób uchwycić ulotną chwilę. Prywatnie urzeka poczuciem humoru, ciepłem i uśmiechem, a jej optymizm ma swoje odzwierciedlenie w fotografiach.


Michał

Michał to urodzony fotograf - dostrzega potencjał każdej sytuacji i potrafi stworzyć niezwykły reportaż. W każdej realizacji dba o wyraziste i nietypowe ujęcia. Buduje oryginalny scenariusz i niebanalną atmosferę każdego reportażu - po prostu ogromny talent i profesjonalizm.